BIM biblioteka

Šiltinimo polistireniniu putplasčiu mazgai Revit aplinkoje

Ši medžiaga skirta projektuotojams, dirbantiems Revit aplinkoje bei rengiantiems atitvarų projektą. Medžiaga parengta remiantis nešališkumo principais, todėl visi mazgai parengti taip, kad tiktų Techninio projekto rengimui. Visas katalogas sudaro vieną Revit failą, kuris parengtas Revit 2016 versijai, todėl naudoti galima su 2016 ir naujesne Autodesk Revit versija.

Jie parengti pagal naująsias statybos taisykles ST 2124555837.01:2021 “Atitvarų šiltinimas polistireniniu putplasčiu“.

Mazgų 3D modelis

PARSISIŲSKITE REVIT

PARSISIŲSKITE DWG

PARSISIŲSKITE PDF

PARSISIŲSKITE JPG

 

Mazgų įkėlimo į Revit instrukcija

Mazgai parengti atvaizdo (View) forma. Ji pateikiami su remėliu brėžinių (Sheet) skyriuje bei be rėmelio Views skyriuje.

Elementai yra parametrizuoti, todėl pasirinkę skirtingus elementus galite juos koreguoti atskirai, pasirinkti kitą produktą iš katalogo, su standartizuotu numeravimu bei aprašu.

Mazgai „View“ skiltyje

Juos paprasta persikelti į savo projektą, tereikia ant pasirinkto atvaizdo (View) ar brėžinio (Sheet) paspausti dešinį klavišą ir pasirinkti Kopijuoti į atmintinę (Copy to Clipboard).

Spauskite dešinį klavišą, tuomet „Copy to Clipboard“

Tuomet savo projekte redagavimo (Modify) skiltyje (Tab) pasirinkite Paste > Paste from Clipboard ir pasirinktas atvaizdas ar brėžinys persikels į jūsų projektą.

Pasirinkite „Modify“ > „Paste from Cllipboard“


Įkeltas Revit mazgas

Visos teisės saugomos © Polistireninio putplasčio asociacija 2016. Sprendimas: CMGbaltic.lt