Asociacijos veikla

Polistireninio putplasčio asociacija (PPA) įkurta 1998 m. siekiant visuomenei ir statybos rinkos dalyviams suteikti patikimos informacijos apie polistireninio putplasčio savybes bei tinkamą naudojimą.

Nuo 2021 m. PPA ir jos nariai siekia išplėtoti statybinio ir pakuočių putplasčio surinkimą ir perdirbimą, taip skatinant žiedinę ekonomiką Lietuvoje.

PPA narių gaminamas polistireninis putplastis atitinka visus Lietuvos ir Europos Sąjungos reglamentų reikalavimus ir kokybės standartus.

PPA iniciatyva parengtos ir Aplinkos ministerijoje įregistruotos statybos taisyklės ST 124555837.01:2005 „Atitvarų šiltinimas polistireniniu putplasčiu“ tapo normatyvinių statybos techninių dokumentų sudėtine dalimi. Vėliau jos atnaujintos ir tapo ST 2124555837.01:2013. Jas 2021 m. pakeitė ST 2124555837.01:2021 “Atitvarų šiltinimas polistireniniu putplasčiu“.

PPA 2006 m. tapo Europos polistireninio putplasčio gamintojų asociacijos (European Manufacturers of Expanded Polystyrene, EUMEPS) nare. 2007 m. Vilniuje įvyko EUMEPS prezidiumo posėdis ir tarptautinė polistireninio putplasčio gamintojų konferencija.

PPA yra Lietuvos statybininkų asociacijos narė, aktyviai bendradarbiauja su VGTU, Lietuvos statybos inžinierių sąjunga, savivaldybėmis.

Plėtodama tarptautinius ryšius, PPA bendradarbiauja su „Modern Building Alliance“ (MBA), Vokietijos polistireninio putplasčio asociacija „Der Industrieverband Hartschaum e.V.“, bendrovėmis BASF, „BEWI StyroChem“ ir „Synthos S.A.“

Siekiant pažangos statybų sektoriuje, PPA kartu su kitomis asociacijomis 2014 m. įkūrė viešąją įstaigą „Skaitmeninė statyba“, kuri rūpinasi statinio informacinio modeliavimo (Building Information Modelling, BIM) metodų kūrimu ir diegimu Lietuvoje.

PPA nariai yra UAB „Kauno šilas“, UAB „Baltijos polistirenas“ (BEWI Lithuania), AB „Ukmergės gelžbetonis“,  UAB „Šilputa“ ir Kauno įmonė „Circleplast“.

Asociacijos partneriai

Lietuvos statybininkų asociacija, polistireninio putplasčio asociacija, partneriai
Lietuvos statybininkų asociacija
www.statybininkai.lt

Lietuvos statybos inžinierių sąjunga, polistireninio putplasčio asociacija, partneriai
Lietuvos statybos inžinierių sąjunga
www.lsis.lt

Šis paveikslėlis neturi alt atributo; jo failo pavadinimas yra logopilnaspngbefono.png                      Lietuvos būsto rūmai

                     www.bustorumai.lt

VšĮ „Skaitmeninė statyba“, polistireninio putplasčio asociacija, partneriai

VšĮ „Skaitmeninė statyba“
www.skaitmeninestatyba.lt

Vilniaus Gedimino technikos universitetas, polistireninio putplasčio asociacija, partneriai
Vilniaus Gedimino technikos universitetas
www.vgtu.lt


European Manufactures of Expanded Polystyrene
www.eumeps.org

Šis paveikslėlis neturi alt atributo; jo failo pavadinimas yra mba-logo.png

Modern Building Alliance

www.modernbuildingalliance.eu

UAB „BASF“, polistireninio putplasčio asociacija, partneriai
UAB „BASF“
www.basf.lt

 

BEWI ASA

www.bewi.com

logo-synthos-rgb

Grupa Kapitałowa Synthos S.A.

https://www.synthosgroup.com/

ivh-logo-retina

Der Industrieverband Hartschaum e.V.
https://www.ivh.de/

R&R Ideas UAB

www.circleplast.lt

[/vc_column_text][/vc_column]

[/vc_row]

Visos teisės saugomos © Polistireninio putplasčio asociacija 2016. Sprendimas: CMGbaltic.lt