Pagrindinis Apie mus

Apie mus

ĮKURTA

1998 metais

TIKSLAS

visuomenei ir statybos rinkos dalyviams suteikti patikimos informacijos apie polistireninio putplasčio savybes bei tinkamą naudojimą.

Asociacijos prezidentas

Saulius Vytautas Skrodenis

KONTAKTAI

Saulius Vytautas Skrodenis

ASOCIACIJOS VEIKLA

TVARUMAS

Nuo 2021 m. PPA ir jos nariai siekia išplėtoti statybinio ir pakuočių putplasčio surinkimą ir perdirbimą, taip skatinant žiedinę ekonomiką Lietuvoje.


PPA narių gaminamas polistireninis putplastis atitinka visus Lietuvos ir Europos Sąjungos reglamentų reikalavimus ir kokybės standartus.

STATYBŲ SEKTORIUS

PPA iniciatyva parengtos ir Aplinkos ministerijoje įregistruotos statybos taisyklės ST 124555837.01:2005 „Atitvarų šiltinimas polistireniniu putplasčiu“ tapo normatyvinių statybos techninių dokumentų sudėtine dalimi. Vėliau jos atnaujintos ir tapo ST 2124555837.01:2013. Jas 2021 m. pakeitė ST 2124555837.01:2021 “Atitvarų šiltinimas polistireniniu putplasčiu“.


Siekiant pažangos statybų sektoriuje, PPA kartu su kitomis asociacijomis 2014 m. įkūrė viešąją įstaigą „Skaitmeninė statyba“, kuri rūpinasi statinio informacinio modeliavimo (Building Information Modelling, BIM) metodų kūrimu ir diegimu Lietuvoje.

BENDRADARBIAVIMAS

Plėtodama tarptautinius ryšius, PPA bendradarbiauja su „Modern Building Alliance“ (MBA), Vokietijos polistireninio putplasčio asociacija „Der Industrieverband Hartschaum e.V.“, bendrovėmis BASF, „BEWI StyroChem“ ir „Synthos S.A.“


PPA yra Lietuvos statybininkų asociacijos narė, aktyviai bendradarbiauja su VGTU, Lietuvos statybos inžinierių sąjunga, savivaldybėmis.


PPA 2006 m. tapo Europos polistireninio putplasčio gamintojų asociacijos (European Manufacturers of Expanded Polystyrene, EUMEPS) nare. 2007 m. Vilniuje įvyko EUMEPS prezidiumo posėdis ir tarptautinė polistireninio putplasčio gamintojų konferencija.

MŪSŲ PARTNERIAI

©
2024
Polistireninio putplasčio asociacija.
Visos teisės saugomos
Privatumo politika
Sprendimas –